> ראשי >> רשתות חברתיות >> טיקטוק >> אופ"א יורו 2020: טיקטוק נותנת החסות הרשמית למשחקים
טיק טוק נותנת החסות ליורו 2020

אופ"א יורו 2020: טיקטוק נותנת החסות הרשמית למשחקים

by נעמה טאלר


נשיא אופ"א יורו 2020 הכריז כי אפליקציית טיקטוק תהיה נותנת החסות העולמית למשחקי יורו 2020, וזוהי הפעם הראשונה שבה פלטפורמת בידור דיגיטלית משתתפת פעולה עם אופ"א למטרת חסות.

אפליקציית טיקטוק (Tiktok) היא היום במקום הראשון בהורדות אפליקציות דרך חנויות האפליקציות של גוגל ואפל.

האפליקציה זמינה להורדה ביותר מ-150 מדינות, וב -75 שפות, מטרת הפלטפורמה של טיקטוק היא לעודד את המשתמשים לחלוק את התשוקה והיצירתיות שלהם באמצעות סרטונים קצרים.

קישור – השיר "DREAMS" הפך להיות ויראלי בזכות טיקטוק


גיא לורן אפשטיין, מנהל השיווק של אופ"א , אמר: "אנו שמחים לקבל את טיקטוק כשותפה של אופ"א אירו, חברה שהפכה לאחת מפלטפורמות הבידור הדיגיטליות המדוברות ביותר בשנה האחרונה. במהלך החודשים הקרובים, אנו ממש מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם TikTok על מנת לספק לאוהדים ברחבי העולם חוויה ייחודית וחדשנית של UEFA EURO, שתיתן להם את האפשרות להתחבר ולשתף את התשוקה שלהם סביב אחד מאירועי הספורט המובילים בעולם. . ”

בעקבות משבר הקורונה, משחקי כדורגל בוטלו ברחבי העולם והאוהדים התאכזבו מאוד, ולכן אופ"א בחרה באפליקציית טיקטוק במטרה לעודד את האוהדים מחדש, לעלות שוב את הרוח הספורטיבית.

שיתוף הפעולה בין אופ"א לאפליקציית טיקטוק

אופ"א מקווה שבעזרת הפלטפורמה הדיגיטלית של טיקטוק, האוהדים יתחברו מחדש לספורט שהם אוהבים אבל בצורה שונה. היא רוצה להגיע לקהלים חדשים, ולתת לאוהדי הכדורגל מקום שבו יוכלו להשתתף בחגיגות יורו 2020 ע"י –

  • לעקוב אחרי יוצרי תוכן בתחום הכדורגל
  • שיתוף תוכן הקשור בכדורגל
  • ליצור רגעים מיוחדים
  • להעלות תגובות ועוד.

חשבון טיקטוק רשמי ליורו 2020


אופ"א תפתח חשבון טיקטוק רשמי כדי שתוכל לעורר ולבדר אוהדים ברחבי העולם עם תכנים המבוססים על צילומים חדשים וארכיוניים וחומר בלעדי מאחורי הקלעים.

ריץ 'ווטרוורת', המנהל הכללי בבריטניה והאיחוד האירופי ב- TikTok , אמר: "TikTok הופכת במהירות למקום בו אנשים יכולים ליהנות מסוג חדש של חוויה למשחק היפה, כאשר יותר ויותר ארגוני כדורגל, קבוצות ושחקנים קופצים על הפלטפורמה שלנו כדי לעסוק ישירות עם אוהדים. אנו שמחים לשתף פעולה עם אופ"א יורו 2020, אחד מאירועי הספורט הגדולים בעולם, המביא את הרוח והתשוקה של הטורניר הזה לאוהדיו בטיקטוק. הקהילה שלנו אוהבת לחגוג ספורט בדרכים יצירתיות, ואני לא יכול לחכות לראות כיצד הם עוסקים בכל התוכן הבלתי מתקבל על הדעת שאנו מצפים עבור אופ"א יורו 2020. "

השקת תכונות חדשות לקראת משחקי הכדורגל

טיקטוק ואופ"א יעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם אופ"א כדי להשיק מגוון של תכונות חדשות לקראת משחקי יורו 2020 כמו אפקטים של AR, אתגרים Hashtag, TikTok LIVE ו- Sounds, לצורך הפיתוח, אופ"א תעניק לטיקטוק גישה ללא הגבלה לספריית הנכסים ההיסטוריים שלה כדי לסייע ביצירת תוכן לאוהדים.

חשיפה גדולה למותג

השותפות בין השניים תעניק זכויות חסות לשידור בטיקטוק, ובנוסף תספק חשיפה גבוהה למותג בתוכניות שידור חי של משחקי הכדורגל יורו 2020 בכל ערוצי השידור באירופה.

Related Articles