> ראשי >> רשתות חברתיות >> איך להכין מדבקות דרך וואטסאפ ווב ?
כלי ליצירת מדבקות בוואטסאפ

איך להכין מדבקות דרך וואטסאפ ווב ?

by נעמה טאלר

וואטסאפ מחפשת כל הזמן דרכים כי להפוך את הצ'אטים למהנים יותר ולכן היא הכריזה היום על כלי חדש המאפשר למשתמשים ליצור מדבקות מותאמות אישית משלהם. הכלי החדש מושק למשתמשי וואטסאפ Web לשולחן העבודה ב-Mac וב-PC.


אחת התכונות הפופולריות בוואטסאפ היא היכולת לשלוח מדבקות. בעזרת מדבקות בוואטסאפ ניתן להעביר מסר קצת שונה מאשר שימוש באימוג'י. ניתן למצוא הרבה קבוצות וואטסאפ שונות שניתן לקבל מהם מדבקות חדשות בכל יום, ויש גם אפליקציות ותוכנות שונות כדי לייצר מדבקות.

קישור – תמיכה במכשירים מקושרים בוואטסאפ


תהליך יצירת מדבקת וואטסאפ מותאמת אישית, לא קל להרבה אנשים, במיוחד לכאלה ללא רקע בגרפיקה, כי יש לא מעט שלבים מרוכבים בתהליך היצירה, ולכן וואטסאפ החליטה להקל על המשתמשים ביצירת מדבקות ולכן היא השיקה כלי משלה להכנת מדבקות, שבו משתמשים יכולים בקלות ליצור מדבקות משלהם במחשב שלהם.


בעזרת הכלי החדש ליצירת מדבקות של וואטסאפ, ניתן לצייר מדבקות, להוסיף תמונות, לחתוך את המדבקה, להוסיף אימוג'ים מעליה ועוד, ניתן להשתמש בו בקבוצות וגם בצ'אטים מול משתמש יחיד.

כיצד להכין מדבקות בכלי החדש בוואטסאפ ב-5 שלבים ?

  1. פתח את וואטסאפ Web , עבור אל הצ'אט שאליו אתה רוצה לשלוח את המדבקה המותאמת אישית.
כניסה לצ'אט שרוצים להכין בו את המדבקה
כניסה לצ'אט שרוצים להכין בו את המדבקה


2. יש ללחוץ על סמל הצ'אט בסרגל הצ'אט (סמל מהדק) ולאחר מכן לבחור באפשרות "מדבקה"

בחירה בלחצן "מדבקה"
בחירה בלחצן "מדבקה"


3. יש לבחור בתמונה שנשמרה במחשב שברצונך לשלוח כמדבקה

בחירה בתמונה שרוצים להפוך למדבקה
בחירה בתמונה שרוצים להפוך למדבקה

4. ניתן לערוך התמונה ולהתאים אותה אישית – וואטסאפ מאפשר להוסיף אימוג'ים או מדבקות מלוח המדבקות שלך, לחתוך את התמונה לגודל הרצוי, להוסיף טקסט ולצייר על התמונה.

עריכת התמונה בכלי של וואטסאפ ליצירת מדבקות
עריכת התמונה בכלי של וואטסאפ ליצירת מדבקות


5. לאחר עריכה ויצירה של המדבקה המותאמת, משתמשי וואטסאפ יכולים לבחור באפשרות שלח הזמינה בפינה השמאלית התחתונה של מסך הצ'אט.

המדבקה שנוצרה בכלי
המדבקה שנוצרה בכלי

היכן ניתן להשתמש בכלי החדש ?


בשלב זה, ניתן להשתמש בכלי החדש רק ב-וואטסאפ Web ב-Mac וב-PC, עם זאת, בקרוב אנו יכולים לצפות שאותו הדבר יתפרסם גם עבור גרסאות אפליקציית Windows ו-Mac של וואטסאפ, בנוסף וואטסאפ טרם מסרה אם היא תפיץ את הכלי החדש גם בגרסאות אנדרואיד/iOS של האפליקציה.


האם אתם מתרגשים לנסות ליצור מדבקה מותאמת אישית?

ספר לנו בתגובות למטה והמשיכו להתעדכן בחדשות האחרונות .

Related Articles