> ראשי >> רשתות חברתיות >> אפליקציית ההודעות Threads תיסגר בסוף 2021
אפליקציית ההודעות Threads תיסגר

אפליקציית ההודעות Threads תיסגר בסוף 2021

by נעמה טאלר


אפליקציית ההודעות Threads נסגרת.

אינסטגרם אישרה ל-TechCrunch לאחר שגל שמועות על סגירתה החל להסתובב ברשתות החברתיות בתקופה האחרונה. שהיא סוגרת את אפליקציית ההודעות העצמאית שלה 'Threads' בסוף חודש דצמבר 2021.

אינסטגרם השיקה ב 2019 את האפליקציית כתחרות מול סנאפצ'ט לשמירה על קשר עם חברים קרובים.

קישור – משחק הטמגוצ'י חוזר בקרוב בגרסת שעון חכם

מהי אפליקציית Threads ?

Threads היא אפליקצית הודעות ייעודית לשמירה על קשר עם החברים הקרובים ביותר הכלולים ברשימת החברים הקרובים באינסטגרם. באמצעות האפליקציה ניתן לשתף עם איתם תמונות, הודעות ואפילו מצבי רוח.

אפליקציית-ההודעות-Threads


בשנה שעברה, אינסטגרם עדכנה את Threads והפכה אותה להיות כמו כל אפליקציית הודעות אחרת, לא רק אפליקציה לקבלת הודעות אינסטגרם רק של חברים הקרובים ביותר אלא של כולם.

מה הבדל Threads לבין אינסטגרם ?

השוני היחיד שנשאר בין אינסטגרם לבין Threads היה פיצ’ר הנקרא “סטטוס”. הפיצ'ר מאפשר לעדכן את החברים הקרובים מה עושים באותו רגע במהירות. אפשר לבחור אימוג’ים המבטאים את מצב הרוח , ורק החברים יוכלו לראות את הסטטוס.

בנוסף, ישנו פיצ’ר מיוחד נוסף הנקרא סטטוס אוטומטי וזה משנה באופן אוטומטי את הסטטוס בהתאם להקשרים מסוימים שהאפליקציה מחליטה בעצמה.

פיצ’ר מיוחד Threads הנקרא סטטוס אוטומטי
קרדיט – אינסטגרם

מהו ב" "הודעות חוצות פלטפורמות" ?

כיום קיים "הודעות חוצות פלטפורמות" כלומר ניתן לקבל ולהגיב על הצ'אטים של אינסטגרם במסנג'ר ולהיפך, בנוסף משתמשי אינסטגרם יכלו לשלוח הודעות לחברים בפייסבוק ולהיפך .

מטה (פייסבוק לשעבר) הוסיפה ל"הודעות חוצות פלטפורמות" תכונות חדשות, כמו דרכים לצפייה משותפת בסרטונים, להגיב עם אימוג'י, לשנות את צבע הצ'אט ועוד בנוסף מטה מעוניינת לשלב בעתיד גם את הודעות וואטצאפ ב"הודעות חוצות פלטפורמות" .

למה אינסטגרם החליטה לסגור את Threads ?

אינסטגרם החליטה לסגור את אפליקציית ההודעות Threads כי היא הבינה שאין סיבה שאנשים יפתחו עוד אפליקציה הודעות כדי לקבל את ההודעות שלהם. המשתמשים רוצים לקבל את כל במקום אחד.


לפי אינסטגרם :
" אנחנו יודעים שלאנשים אכפת להתחבר לחברים הקרובים שלהם, וראינו זאת במיוחד בשנים האחרונות עם הצמיחה של העברת הודעות באינסטגרם. כעת אנו ממקדים את המאמצים שלנו בשיפור האופן שבו אתה מתחבר עם חברים קרובים באינסטגרם, ומוציאים משימוש את אפליקציית Threads."


אינסטגרם יודעת שהיו Threads פי'צרים מיוחדים שאנשים אהבו ולכן היא תביא תנסה להביא אותם אל אינסטגרם.

מתי האפליקציה תיסגר ?


החל מה-23 בנובמבר, אינסטגרם תתחיל להודיע על הסגירה למשתמשי Threads הקיימים, כדי שיחזרו לאפליקצית אינסטגרם, בנוסף היא מסרה שהיא תפסיק לתמוך Threads החל מסוף דצמבר.

Related Articles