> ראשי >> רשתות חברתיות >> אינסטגרם >> העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב לאינסטגרם
העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב ישירות לאינסטגרם

העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב לאינסטגרם

by נעמה טאלר


העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב לאינסטגרם, נחשבת לאחת התכונות שהמשתמשים הכי הרבה חיכו לה.

מנכ"ל אינסטגרם הכריז השבוע על מספר תכונות חדשות שיגיעו בקרוב לאפליקצית אינסטגרם שניתן להפיץ אותם בקרב משתמשי האפליקציה.

אינסטגרם הודיעה כי לאחר 10 שנים של התנגדות לאפשר למשתמשים שלה לפרסם בפלטפורמה או לגשת לתכונות רבות אחרות מכל מכשיר מלבד טלפונים ניידים, היא סוף סוף מאפשרת.

ולכן החל מה -21 באוקטובר אינסטגרם סוף סוף תאפשר העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב לגרסה השולחנית של אפליקציה במחשב , וזאת במטרה להקל על מנהלי מדיה חברתית ובעלי חשבונות לשמור על הנוכחות ברשת החברתית.

איך להעלות תמונות וסרטונים לאינסטגרם מהמחשב דרך הדפדפן ?

בשלב הראשון, אינסטגרם תאפשר למשתמשים ומנהלי מדיה להעלות תמונות וסרטונים מהמחשב באורך של עד דקה. לא יהיה ניתן להעלות סטוריז או רילס. בשלב מאוחר היא תוסיף אפשריות נוספות.

  • יש להיכנס לאתר אינסטגרם דרך דפדפן במחשב כדי להעלות תמונות וסרטונים יש ללחוץ על כפתור + המופיע בתפריט העליון
כניסה לאינסטגרם במחשב דרך הדפדפן
כניסה לאינסטגרם במחשב דרך הדפדפן
  • יש לבחור בתמונות וסרטונים השמורים במחשב. לאחר העלאת התמונה. ניתן לחתוך את התמונה למס' גדלים (מקורי, ריבוע, תמונה לרוחב או לאורך)
עריכת תמונה דרך אינסטגרם במחשב
עריכת תמונה דרך אינסטגרם במחשב
  • כמו באפליקציה בנייד, גם כאן ניתן להוסיף לתמונה פילטרים שונים
הוספת פילטרים לתמונה דרך המחשב
הוספת פילטרים לתמונה דרך המחשב
  • לפני פרסום הפוסט, ניתן להוסיף טקסט והאשתגים כדי להגדלת החשיפה של הפוסט (ניתן בשלב הזה לעדכן גם הגדרות נוספות כמו להוסיף מיקום או לבטל תגובות) ונשאר רק ללחוץ על שיתוף הפוסט
הוספת טקסט והאשטג לתמונה באינסטגרם דרך המחשב
הוספת טקסט והאשטג לתמונה באינסטגרם דרך המחשב

אינסטגרם ערכה ניסוי לפני הפצת האפשרות החדשה

אינסטגרם ערכה ניסוי על משתמשים נבחרים במשך הרבה זמן כדי לבדוק כיצד האפשרות של העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב לאינסטגרם ועבודה ישירות מהמחשב ולא צורך בנייד תעזור למשתמשים שלה.

אינסטגרם הבינה מתוצאות ניסוי שהאפשרות הזו של העלאת תמונות וסרטונים מהמחשב תעזור מאוד למשתמשים שלה ותקל עליהם ולכן היא פתחה את האפשרות לכלל המשתמשים ברחבי העולם.

כיצד העלאה מהמחשב תעזור למשתמשים ולמנהלי מדיה חברתית ?

אינסטגרם מקווה כעת שהאפשרות המיוחלת הזו תהפוך את אתר האינטרנט של אינסטגרם במחשב לשימושי יותר עבור משתמשים ומנהלי מדיה, ותקל על מנהלי מדיה חברתית ומשתמשים, כדי שיוכלו לנהל את כל הפעולות שלהם ממקום אחד.

מנהלי מדיה חברתית ומשתמשים יוכלו לייעל את זרימת העבודה שלהם.

הם יכולים לפרסם פוסט בקלות ולהעלות אליו תמונות וסרטונים. ניתן גם לצרף תמונות וסרטונים שנעשו באפליקציות אחרות ע"י העלאה ישירות ללא צורך בהעברת התמונות והסרטונים לנייד או צורך בשימוש בתכונות נוספות.

בשנה שעברה, אינסטגרם הוסיפה את היכולת לצפות בשידורים חיים ישירות מהגרסה של במחשב ושיפרה את חוויית הצפייה של Stories במחשב האישי, וכעת היא מאפשרת להעלות תמונות וסרטונים דרך המחשב.

Related Articles