> ראשי >> חדשות האינטרנט >> יום האישה הבינלאומי ברשתות החברתיות
יום האישה הבינלאומי

יום האישה הבינלאומי ברשתות החברתיות

by נעמה טאלר

יום האישה הבינלאומי מתקיים ב -8 במרץ בכל שנה, ומצוין באירועים שונים שמטרתם לציין את ההישגים של הנשים בתחומים שונים כמו פוליטיקה, כלכלה, תחומים חברתיים ועוד.


יום האישה הבינלאומי במגוון דרכים ברשתות חברתיות:

הרשתות החברתיות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק ואחרות החליטו השנה לציין את יום האישה בדרכים שונות, כדי לחגוג את הישיגי הנשים ולהעלות את המודעות לזכויות נשים ברחבי העולם.

פייסבוק ובאינסטגרם

פיייסבוק דיווחה שעל פי הנתונים שלה "בשנת 2020 נשים ייצרו פי שניים גיוס כספים בפייסבוק מגברים ותרמו כפליים כתרומות, כאשר 64% מסך הכספים שנאספו הגיעו מנשים. ונשים הובילו לקהילות גדלות ולגייס משאבים, ויצרו פי 2.7 יותר COVID-19 קבוצות הקשורות לגברים עם פי 4 חברים יותר. "


היא הוסיפה גם ערכות מדבקות חדשות במטרה "כדי לחגוג את הנשים בחייך ולעודד שיחות סביב אלה שסללו את הדרך בקהילותיהן", ניתן יהיה למצוא את הערכות החדשות באינסטגרם ובמסנגר. .כמו כן במהלך חודש מרץ היא תקיים מגוון דיונים של נשים בתחומים שונים בשידור חי באינסטגרם.

יום האישה הבינלאומי בטיקטוק


אפליקציית טיק טוק הכריזה על מגוון אירועים לחודש היסטוריה של נשים, שיחגגו הן יוצרות והן עסקים המובילים נשים בפלטפורמה.

@tiktok

get ready for unstoppable voices of woman-identifying people everywhere. #WomensHistoryMonth is now and we're here for it 💪 #WhenWomenWin

♬ original sound – TikTok


לפי טיקטוק :
"לאורך כל חודש מרץ, נחשוף מגוון תכנות לפי נושאים המציגים יוצרים פופולאריים, ואמנים וסלבריטאים אהובים המעניקים השראה לנשים כוחניות. אנו נערוך גם TikTOK LIVE מיוחד בן שבע שעות ביום האישה הבינלאומי, 8 במרץ, במטרה לגייס כסף עבור ארגונים המחויבים לספק תמיכה ומשאבים כדי לעזור לנשים להמשיך ולפרוח בחייהן. "


התוכנית של טיקטוק תתמקד בהעצמת נשים באמצעות נושאים שבועיים שונים סביב חיבוק וחגיגת "הקהילה המגוונת והגדילה של נשים ב- טיקטוק", ובנוסף היא תיתן במה לנשות עסקים כדי שיוכלו לקדם את העסק שלה, ותבליט הישגיי נשים באמצעות ההאשטג #WhenWomenWin

יום האישה בפינטרסט

בפינסטרנט השיקה קולקציית Pinterest Shop חדשה. ניתן למצוא בקולקציה מגוון רחב של עסקים קטנים שהוקמו על ידי נשים, ומאות מוצרים שנוצרו ועוצבו על ידי נשים. בפינסטרנט הקימו גם קרן יום האישה הבינלאומי במטרה לגייס תרומות לעמותות המסייעות לנשים להצליח.

Related Articles