> ראשי >> חדשות האינטרנט >> בקרוב כלים חדשים ליוצרי תוכן שירוויחו כסף באינסטגרם
כלים חדשים ליוצרי תוכן באינסטגרם

כלים חדשים ליוצרי תוכן שיוכלו להרוויח כסף באינסטגרם

by נעמה טאלר

מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג ואדם מוסרי, מנכ"ל אינסטגרם (Instagram), עשו השבוע שיחת לייב וחשפו מידע כי בימים אלה עובדים באינסטגרם על כלים ותכונות חדשות שיעזרו למשפיעני רשת ויוצרי תוכן להרוויח כסף ולהגדיל את הכנסותיהם דרך הפלטפורמה.

קישור – יוטיובר בן 9 הרוויח הכי הרבה כסף בשנת 2020


על אילו כלים אינסטגרם עובדת בימים אלה ?


חנויות יוצר – חנויות יוצר יהוו הרחבה לתכונות שכבר קיימות כבר באינסטגרם, בעלי עסקים יכולים למכור את המוצרים ישירות מהחנות באינסטגרם. מארק צוקרברג הסביר את הכלי החדש בכך ""אנו רואים גם הרבה יוצרים שמקימים חנויות, וחלק אחד בלהיות מודל עסקי של יוצרי תוכן הוא שאתה יוצר תוכן נהדר, ואז אתה יכול למכור דברים, וכך שיהיה חנות יוצרים זה מדהים." בנוסף הוא הוסיף כי "יוצרים צריכים להיות מסוגלים להשיג צמצום במכירות של דברים שהם ממליצים עליהם, ועלינו לבנות שוק של המלצות שותפים כדי לאפשר לכל זה לקרות."

מסחר שותפים – מארק צוקרברג חשף גם שהחברה עובדת על כלים שיאפשרו ליוצרי תוכן באינסטגרם לקבל תשלום עבור מוצרים שהם מקדמים בחשבון שלהם.


שוק התוכן המותג -הכלי החדש "שוק תוכן ממותג" יעזור להתאים למשפיעני הרשת את נותני החסות המתאמים עבורם. צוקרברג הסביר כי כלי כזה יכול לעזור לאפשר לכישרונות עולים לייצר רווחים ולעזור ביצירת מעמד בינוני יוצר. הוא לא חשף פרטים נוספים אבל הוא אמר כי מטרת התוכנית היא להציע "תנאים נוחים מאוד" ליוצרים.


מתי יוצרי התוכן יוכלו להשתמש בהם ?


הכלים החדשים עדיין נמצאים בעבודה וטרם נחשף מועד השקתם.

באינסטגרם הבינו שיוצרי תוכן רבים מרוויחים היום כסף משיתופי פעולה עם נתוני חסות ומוכרים מוצרים בחנויות מקוונות מחוץ לפלטפורמה שלהם, ולכן הכלים החדשים יכולים לשנות באופן דרמטי את האופן שבו המשפיעים מייצרים רווחים בפלטפורמה ולהשאיר אותם כמה שיותר זמן באפליקציה ללא צורך לעבור לפלטפורמות אחרות שזוהי המטרה העיקרית. בנוסף היא תוכל לתת הזדמנות לייצר כסף גם למשפיעני רשת קטנים יותר שאין להם שיתופי פעולה עם מותגים גדולים.

והתשובה לשאלה – למה מארק צוקרברג מרח על עצמו הרבה קרם פנים ?

בנוסף בשיחה שנערכה בין השניים על כלים חדשים ליוצרי תוכן, מארק צוקרברג הסביר למה השתמש בכמות גדול קרם הגנה לפנים. לפי ההסבר שלו, הוא מרח על עצמו כמות רבה של קרם על הפנים בניסיון להתחמק מצלם פפראצי' שניסה לצלם אותו במהלך חופשה פרטית שלו בהוואי בשנה שעברה.

Related Articles