> ראשי >> חדשות האינטרנט >> כנס המפתחים השנתי של גוגל : יש למה לצפות
כנס המפתחים השנתי של גוגל 2021

כנס המפתחים השנתי של גוגל : יש למה לצפות

by נעמה טאלר

כנס המפתחים השנתי של גוגל ה-Google I / O בוטל בשנה שעברה עקב מגפת הקורונה. השנה גוגל החליטה לקיים את כנס המפתחים כאירוע וירטואלי לחלוטין אשר יהיה פתוח לכולם.
לקראת הכנס , גוגל פרסמה לו"ז של הכנס וניתן לנסות להבין ממנו על איזה חידושים טכנולוגיים גוגל אולי תדבר עליהם בכנס, וניתן אפילו לנסות לנחש איזה מוצרים חדשים היא עלולה להשיק.

רוצים לדעת לאיזה דברים לצפות בכנס המפתחים 2021 Google I / O ?

תמשיכו לקרוא..

קישור – גוגל תשחרר את הבטא הראשון של אנדרואיד 11 ב – 3 ביוני

מהו כנס המפתחים השנתי של גוגל ?

בכנס המפתחים השנתי, גוגל מעדכנת לגבי המוצרים והאפליקציות שלה מהם העדכונים החדשים בתחום, המוצרים החדשים שהיא עבדה עליהם, תוכנות חדשות ועוד.

מהו מתקיים כנס המפתחים השנתי של גוגל ?

האירוע מתקיים כל שנה ונמשך במשך 3 ימים. כנס המפתחים השנתי מתקיים השנה בין התאריכים 18.05.2021-20.05.21.

הכנס מתחלק לשני חלקים –

  • בחלקו הראשון של הכנס – מתקיים אירוע הפתיחה שבו מנכ"ל גוגל סונדאר פיצ'אי ומנהלים אחרים בגוגל, מכריזים על מוצרים והפיתוחים החדשים ביותר ועוד.
  • ובחלק השני של האירוע – מכיוון שהכנס מיועד למפתחים, שאר האירועים המתקיימים בו הם בעלי אופי טכני הנוגעים למוצרים של גוגל.

תוכלו לצפות בלוח הזמנים המלא של האירועים כאן .

כיצד ניתן לצפות בכנס המפתחים ?

כמו בכל שנה, גוגל תשדר בשידור חי את האירוע הפתיחה ואירועים שונים אחרים. הכנס ישודר כולו בצורה וירטואלית ולכן ניתן יהיה לצפות בכל האירועים בכנס בשידור חי בחינם דרך היוטיוב. בשנים קודמות שבהן הכנס לא היה משודר כולו בצורה וירטואלית, חלק מהאירועים היו רק למשתתפים ששילמו כסף כדי להשתתף בהם.

איזה מוצרים וחידושים גוגל אולי תשיק בכנס הקרוב?

מערכת הפעלה של אנדרואיד – אנדרואיד 12

חלק גדול מכנס המפתחים ה- I / O של Google יוקדש כנראה לעדכון החדש במערכת ההפעלה הסלולרית הגדולה בעולם האנדרואיד. מערכת ההפעלה של גוגל מתעדכנת ומשתנה כל הזמן.
קיימת ציפייה גדולה שגוגל תשיק בכנס את גרסת בטא הראשונה של מערכת הפעלה אנדרואיד 12 את הגרסת הבטא הראשונה של התוכנה ב- I / O 2021.

הטלפון הסלולרי של גוגל – פיקסל


בעקבות כנסי מפתחים קודמים של גוגל , קיימת כאן קיימת ציפייה גדולה שגוגל תשיק בכנס את הטלפון החדש בסדרת גוגל פיקסל.

אוזניות אלחוטיות זולות יותר –

בשנת 2020 גוגל הצטרפה לחברות נוספות בשוק, והשיקה גם היא אוזניות אלחוטיות – Pixel Buds. לפי ההערכות והשמועות, קיימים סיכויים גדולים שגוגל תשיק בכנס את הגרסה הזולה יותר של אוזניות אלחוטיות.


עוד חידושים שגוגל אולי תשיק בכנס –

בית חכם -גוגל אישרה שבכנס המפתחים השנה יהיו הכרזות חדשות הנוגעות למוצרי בית חכם והעוזרת הקולית , היא לא נתנה רמזים מה יהיו המוצרים, אך שווה לחכות ולראות.

העוזרת האישית של גוגל – בכנסי מפתחים קודמים גוגל חשפה טריקים ודברים חדשים שניתן לעשות בעזרת העוזרת האישית שלה, גם כאן קיימת ציפייה שגוגל תחשוף טריקים חדשים .

גוגל סטאדיה – פלטפורמת הזרמת המשחקים של גוגל : קיימת גם כאן ציפייה שגוגל תעדכן לגבי הרחבת התמיכה במכשירים, שותפויות משחק חדשות או אפילו עדכונים לגביי מודלים עסקים.

מערכת ההפעלה לשעונים החכמה – גם כאן, לפי השמועות ברשת, גוגל עלולה להשיק בכנס המפתחים את מערכת ההפעלה לשעונים חכמים – Wear OS .

פיטביט – גוגל רכשה את פיטביט ולכן קיים סיכוי נמוך שגוגל תעדכן לגבי חומרה חדשה של פיטביט, אבל קיים סיכוי גדול שהיא כן תעדכן לגבי תוכניות הקשורות לחומרת Fitbit ואולי היא תשיק שעון ראשון מבית גוגל .

Related Articles