> ראשי >> רשתות חברתיות >> פייסבוק >> ממשק ה- API של Messenger ל- Instagram
ממשק ה- API של Messenger ל- Instagram

ממשק ה- API של Messenger ל- Instagram

by נעמה טאלר

כנס המפתחים של פייסבוק הסתיים והשנה פייסבוק החליטה להתמקד בטכנולוגיות המאפשרות למפתחים ולעסקים לבנות ולצמוח בפלטפורמות של פייסבוק. פייסבוק הודיעה בכנס כי הממשק ה- API של Messenger ל- Instagram זמין כעת לכל המפתחים, בעוד שפייסבוק תפרוס גישה לחשבונות עסקיים באינסטגרם באמצעות גישה מדורגת.

ממשק ה- API של Messenger ל- Instagram

פייסבוק החלה באוקטובר לבדוק את הממשק בבדיקות בטא – 30 מפתחים ו -700 מותגים לקחו חלק מהבדיקות של הממשק. פייסבוק הודיעה בכנס כי כל מותג או עסק יכולים להשתמש בממשק לצורך העברת הודעות חדשות לצורך תמיכה ושירות לקוחות.

פייסבוק הסבירה את המהלך החדש :
" כעת, לאחר בדיקת בטא מוצלחת, אנו חושפים באופן גלובלי את תכונות ה- API החדשות כדי שעסקים יוכלו לשלב הודעות באינסטגרם עם היישומים והתהליכים המועדפים עליהם , ועוזרים להם לנהל שיחות משמעותיות יותר המגדילות את שביעות רצון הלקוחות ומגדילות מכירות. "

כיצד התנהלו בעלי עסקים ?

בעבר כדי להתקשר עם הלקוחות, נאלצו בעלי עסקים בעבר לשוחח עם לקוחות או להשתמש בתיבת הדואר הנכנס העסקית המאוחדת של פייסבוק. הממשק יאפשר לראשונה שימוש של בכלים מרכזיים באינסטגרם, שהיו נגישים עד היום רק באמצעות ה- API.

לאיזה בעלי עסקים יתאים הממשק החדש ?

ממשק ה API החדש לא מתאים רק למותגים ועסקים גדולים , אלא גם חברות קטנות ובינוניות וצוותים המנוהלים ע"י אדם אחד יכולים להפיק תועלת מהממשק. הממשק עוזר במעקב וניהול תקין של האינטראקציות השונות במטרה שכולן יעבדו ברצף.

איך הפיתוח יעזור לעסקים קטנים ?

ממשק ה- API של Messenger ל- Instagram יסייע בשיפור היחסים בין לקוחות לעסקים. לדוגמא מפתחים יכולים לבנות כלים המשלבים הודעות אינסטגרם עם מערכות ניהול הזמנות ובכך לעזור לאנשי מכירות.

בנוסף באמצעות הממשק ה- API של Messenger ל- Instagram, בעלי עסקים יכולים להכניס צ'אטים של אינסטגרם ליישומים שונים לצורך קבלת תובנות נתונים ואופטימיזציה, שמירת רשומות, תוכניות נאמנות או סתם כדי לעקוב אחר תקשורת המדיה החברתית הגדולה שלהם .

בכנס המפתחים פייסבוק הכריזה על כלים נוספים שיעזרו לבעלי עסקים לתקשר בצורה טובה יותר עם הלקוחות באמצעות הפלטפורמות השונות של פייסבוק.

Related Articles