> ראשי >> סמארטפון >> כדאי לדעת - סמסונג תשיק מוצרים חדשים באירוע Life Unstoppable ב- 02.09
סמסונג עורכת אירוע השקה ב 02.09

סמסונג תשיק מוצרים ב-Life Unstoppable ב- 02.09

by נעמה טאלר

חברת סמסונג תחשוף את חידושי המוצרים האחרונים שלה ב -2 בספטמבר 2020 באירוע וירטואלי ואינטראקטיבי הפתוח לקהל הרחב.

בשנים האחרונות חברת סמסונג פחות משתתפת ב- IFA בתערוכת הטכנולוגיה השנתית המתקיימת בברלין, ואחרי שהודיעה על ביטול השתתפות בתערוכה השנה, החליטה חברת סמסונג לקיים אירועים וריטואלים.

חודש אחרי שהשיקה את מכשירי הנוט החדשים שלה בסדרה- הנוט 20 והנוט 20 אולטרה, תקיים החברה שני אירועים, האירוע הראשון יהיה השקת הסלולרי השני מתקפל שלה בסדרה ה-GALAXY Z FOLD 2. ההשקה תהיה וירטואלית ותשודר ב 01.09 באתר החברה. בנוסף החברה תקיים אירוע וירטואלי נוסף אשר יהיה ואינטראקטיבי ב 02/09 יום לפני תערוכת IFA 2020,

"בסמסונג אנו ממשיכים להביא חדשנות משתנה למשחק ללקוחותינו ולחברה שלנו. אנו שמחים להמציא מחדש את הדרך שנחשוף את הטאפ-אפ החדש שלנו של מכשירי טלפון ניידים, לבישים, טלוויזיות, מכשירי חשמל ביתיים ועוד – מסע שיציג כיצד הטכנולוגיה המחוברת והפורצת הדרך שלנו מתדלקת חיים בלתי ניתנים לעצירה. " אמר סמנכ"ל השיווק הראשי של סמסונג אירופה, בנג'מין בראון.

חברת סמסונג הבינה שהחוויה הדיגיטלית הנכפתה על העולם בגלל מגיפת הקורונה, היא אחת מהדרכים שבו היא צריכה להתאים את עצמם ללקוחות שלה,

ולכן היא תקיים אירוע וירטואלי ואינטראקטיבי הנקרא Life Unstoppable  שבו היא תחשוף את החידושים האחרונים בסלולר, טלוויזיה, אודיו, מוצרים לבישים עוד. האירוע יארך כ- 45 דקות שבו חברת סמסונג תציג במסע וירטואלי את הטכנולוגיה החדשה ביותר של החברה. מגישים ואורחים מיוחדים באירוע יציגו כיצד החידושים שבמרכזם האנושי של סמסונג תמיד אפשרו לאנשים לעצב חוויות מחוברות וחלקות לחיות חיים בלתי ניתנים לעצירה.

אירוע Life Unstoppable  יתקיים 02.09 בשעה 10 בבוקר ויהיה פתוח לתקשורת, שותפים קמעונאיים והתעשייה וישודר באחר החברה ובערוץ היוטיוב של החברה.

Related Articles