> ראשי >> חדשות האינטרנט >> ריטוש תמונות סלפי במכשירי פיקסל יהיה כבוי
ריטוש תמונות סלפי

ריטוש תמונות סלפי במכשירי פיקסל יהיה כבוי

by נעמה טאלר

גוגל הודיעה השבוע שריטוש תמונות סלפי במכשירי פיקסל יהיה כבוי, ולכן היא תסיר מסננים שהוחלו כברירת מחדל בתמונות סלפי שצולמו במכשירי פיקסל, זוהי התפתחות חשובה בגישתה לעריכת תמונת.

קשור טיקטוק אוסרת על פרסומות המקדמות דימוי גוף שלילי

בעידן הטכנולוגי המודרני, אנשים כל הזמן עסוקים בהשוואה, מנסים להשוות את עצמם לאנשים אחרים, רוצים להיראות כמו סלבס, ולעיתים בתמונות האלה השקיעו עריכה ועיצוב , והן כלל לא מציגות את המציאות.

הגדרת ריטוש תמונות במכשירי פיקסל תהיה כבויה
הגדרת ריטוש תמונות במכשירי פיקסל תהיה כבויה


מצלמות רבות במכשירי הסלולר החכמים מפעילות פילטרים על תמונות הסלפי שלנו , וזאת מבלי שנדע, כדי להפוך את התמונת סלפי ליפה יותר. גוגל החליטה להילחם בתופעה ולכן היא מבצעת מס' שינוים באפליקציית התמונות שלה, ובנוסף היא מוסיפה שקיפות כדי להבטיח לאנשים לדעת מתי נגעה תמונה.


כפי שהוסבר על ידי גוגל:

יצאנו להבין טוב יותר את ההשפעה של תמונות סלפי מסוננות על שלומם של אנשים – במיוחד כאשר מסננים מופעלים כברירת מחדל. ערכנו מספר מחקרים ושוחחנו עם מומחים לבריאות הנפש ובריאות הנפש מרחבי העולם, ומצאנו שכאשר אינך מודע לכך שהמצלמה או אפליקציית תמונות החילו פילטר, התמונות יכולות להשפיע לרעה על הרווחה הנפשית. מסנני ברירת מחדל אלה יכולים לקבוע בשקט סטנדרט יופי שאנשים מסוימים משווים את עצמם נגדו.במכשירים החדשים שהיא השיקה לאחרונה, מכשירי פיקסל 4a, פיקסל 4a 5G ופיקסל 5 ברירת המחדל של ריטוש תמונות תהיה כבויה.


בנוסף בעדכון הקרוב אפליקציה, המשתמשים יראו סמלים / תוויות ללא ערך ותיאור לאפשרויות ריטוש פנים. אם משתמש בוחר להשתמש באפקטים של ריטוש פנים, הוא יראה מידע נוסף על אופן החלת כל הגדרה ועל השינויים שהיא עושה בתמונה.


היא תעדכן גם את הטלפונים כדי לתייג מחדש את אפשרויות הריטוש לפנים שלה כדי להימנע מכל מיני אוצר מילים. לדוגמה, החברה תימנע משימוש במילים כמו "יופי".


המשתמש יחליט באופן מודע אם להשתמש בריטוש תמונות סלפי או לא.

Related Articles