> ראשי >> רשתות חברתיות >> וואטסאפ >> שיחות קוליות ווידיאו בוואטצאפ גם במחשב
ניתן לבצע שיחות קוליות ודיאו גם במחשב

שיחות קוליות ווידיאו בוואטצאפ במחשב

by נעמה טאלר

וואטצאפ מוסיפה פיצ'ר חדש המאפשר לבצע שיחות קוליות ווידיאו גם דרך וואטצאפ במחשב.

בעקבות מגפת הקורונה החלה עלייה בשימוש בשירותי וידאו כי אנשים החלו להתרגל לשמור על קשר עם משפחה וחברים באמצעות דרך נוספת.


שיחות קוליות ווידאו במחשב

וואטצאפ מאפשרת מספקת דרכים נוספות ל -2 מיליארד המשתמשים שלה לשמור על קשר, ולכן היא הכריזה היום על הוספת פיצ'ר חדש – ביצוע שיחות קוליות ווידאו במחשב, באמצעות אפליקציית שולחן העבודה שלה.

שיחות קוליות ווידאו דרך אפליקציה ייעודית במחשב - מקור wabetainfo

שימוש דרך אפליקציה ייעודית של וואטצאפ


חשוב לדעת שבשלב זה, גרסת הדפדפן של האפליקציה עדיין לא כוללת את הפיצ'ר החדש, וניתן לבצע שיחות רק דרך אפליקציית שולחן העבודה הייעודית וואטצאפ דרך דפדפנים, שזו הבחנה רלוונטית כאן. לכן יש צורך להוריד למחשב אפליקציה ייעודית למחשב – ניתן להוריד מחנות האפליקציות של מיקרוסופט סטור .


להורדה – אפליקציית שולחן העבודה הייעודית וואטצאפ דרך מיקרוסופט סטור .

אפליקציה יעודית של ווטצאפ לשימוש במחשב
אפליקציה יעודית של ווטצאפ לשימוש במחשב, להורדה מחנות האפליקציות של מיקרוסופט

הצפנה מקצה לקצה

בעקבות ההודעה שוואטצאפ פרסמה לאחרונה, על כך שבקרוב היא משנה את תנאי השימוש שלה ותתחיל לשתף פרטי המשתמשים עם פייסבוק, וואטצאפ הדגישה כי גם השיחות הקוליות ווידיאו שיבצעו באמצעות הפיצ'ר החדש יהיו מוצפנות מקצה לקצה, כלומר לאף אחד לא יהיה גישה אליהם.

הגבלה בשיחות לבן אחד אחד בשלב הראשון


וואטצאפ עדכנה שבשלב הראשון שיחות קוליות ווידאו דרך האפליקציה הייעודית תהיה מוגבלת. באפליקציית וואטצאפ בנייד מאפשרת כיום לקיים שיחות קבוצתיות עד שמונה משתתפים. אילו באפליקציית וואטצאפ בגרסת המחשב ניתן יהיה להתקשר רק לבן אדם אחד. בנוסף היא עדכנה שהיא תנסה להרחיב את החיבור לשולחן העבודה לשיחות קוליות ווידאו קבוצתיות בעתיד.


עליה גדולה בעולם בשימוש בשירותי וידיאו בעקבות הקורונה

וואטצאפ הסבירה כי היא רואה עלייה גדולה במספר ובאורך השיחות שאנשים מבצעים באמצעות האפליקציה שלה בנייד.

רק בערב ראש השנה האחרון, פייסבוק פרסמה ששברה שיא בשימוש שאנשים עשו בשיחות קוליות ווידיאו דרך אפלקציית וואטצפאפ ודרך מסנג'ר בערב השנה החדשה , לאחר שבוצעו למעלה מ 1.4 מיליארד שיחות ברחבי העולם, ולכן היא החליטה כעת שזה הזמן שבו היא צריכה להוסיף את האפשרות הזו גם לאפליקציית המחשב שלה, וזאת גם לאור העובדה בעקבות מגפת הקורונה החלה עלייה גדולה בשימוש בשירותי וידאו כי אנשים ברחבי העולם נשארו בבית וחלקם החלו לעבוד מהבית, ונהיה צורך להשתמש הרבה בשירותי וידא כדי לתקשר עם בני משפחה חברים ועמיתים לעבודה.

וואטצאפ-שבר-שיא-בשימוש-בשיחות-וויאו-בערב-השנה-החדשה

Related Articles