> ראשי >> רשתות חברתיות >> וואטסאפ >> תכונות חדשות בוואטצאפ יגיעו בקרוב
החידושים שיגיעו בקרוב לוואטצאפ

תכונות חדשות בוואטצאפ יגיעו בקרוב

by נעמה טאלר


תכונות חדשות בוואטצאפ יגיעו בקרוב ,כך נחשף בשיחת קבוצתית בוואטצאפ שערכו מארק צוקרברג ומנכ"ל וואטצאפ וויל קתקארט, כדי לעדכן בתוכנות החדשות שיגיעו בקרוב לוואטצאפ. הם צירפו לשיחה שלהם את המדליף שעומד מאחורי אתר WABetaInfo שפו פרטים על כמה תכונות הקרובות שיגיעו בקרוב לוואטצאפ.

מנכ"ל פייסבוק ומנכ"ל וואטצאפ אישרו סוף סוף את גל הדלפות שמסתובבות ברשת לגבי פיתוחים חדשים שוואטצאפ עובדת עליהם בימים אלה כמו תמיכה במכשירים מרובים ושיפור ההודעה הנעלמת.


החידושים שיגיעו בקרוב לאפליקציה וואטצאפ-


תמיכה במכשירים מרובים –

בקרוב המשתמשים יוכלו לגשת לאפליקציה וואטצאפ במחשב נייד, טאבלט ומכשירים נוספים ללא צורך בשימוש באפליקציה הראשית המותקנת בנייד. ניתן יהיה לחבר עד ארבעה מכשירים מקושרים באמצעות התכונה מרובת המכשירים. התכונה תושק בחודשים הקרובים.


מארק צוקרברג סיפר בשיחה שכדי לפתח את תוכנה זו, צוות הפיתוח של וואטצאפ עמד בפני "אתגר טכני גדול".

כל ההודעות והתוכן צריך להיות מסונכרן כראוי בין מכשירים כאשר כאשר סוללת הטלפון שלך נגמרה, פייסבוק מצאה פתרון אלגנטי שלדעת מנכ"ל פייסבוק זה "הפיתרון הכי טוב שיש".

גישה לוואטצאפ דרך האייפד –

וואטצאפ תשחרר את גרסת הבטא למשתמשי iOS נוספים בחודשיים הקרובים.

מצב "הודעות נעלמות" –

בשנה שעברה וואטצאפ הוסיפה את תוכנה של הודעות נעלמות שניתן להשתמש בה בשיחות אישיות וגם בשיחות קבוצתיות- המשתמשים יכולים להגדיר כי ההודעה ששלחו תעלם לאחר 7 ימים.
כעת חשפו המנכ"לים כי מצב הודעות נעלמות יורחב וניתן יהיה להפעיל הודעות נעלמות לכל שרשורי הצ'אט.

מצב תצוגה-

תכונה המאפשרת למשתמשים לשתף תמונות וסרטונים שניתן לצפות בהם פעם אחת בלבד.
מנכ"ל פייסבוק אמר כי התכונה View Once תשלים את תוכנת ההודעות הנעלמות. התכונה דומה להודעות המיידיות של Snapchat.

אתר WABetaInfo המדליף מידע על תכונות שבוואטצאפ עובדים בימים אלה, חשף כי WhatsApp עובדת על תוכנה חדשה שתאפשר גיבוי צ'ט מוצפנת המוגנת באמצעות סיסמה, שבעזרתה המשתמשים יוכלו סוף סוף להעביר את היסטוריית הצ'אט שלהם בין מכשירי אנדרואיד ו-IOS, המנכלים טרם חשפו פרטים נוספים לגביי כלי העברת הצ'אט בין מכשירים שונים .

Related Articles