> ראשי >> חדשות האינטרנט >> תערוכת CES 2022: המוצרים החדשים של סמסונג
מוצרים חדשים של סמסונג בתערוכת CES 2022

תערוכת CES 2022: המוצרים החדשים של סמסונג

by נעמה טאלר

חברת סמסונג השתתפה השנה בתערוכת CES 2022 למרות ביטולים רבים של חברות שונות. היא השיקה בתערוכה מוצרים חדשים.

בעקבות מגפת הקורונה, החליטו מארגני תערוכת CES 2022 לא לבטל את האירוע ולקיים השנה כאירוע פיזי ולא רק וירטואלי. בשנה שעברה מארגני התערוכה החליטו שלא לקיים מפגש פיזי אלא אירוע וירוטאלי בעקבות התפרצות הקורונה.

הארגון שמנהל את התערוכה אמר "לאירוע 2022, אנחנו נרגשים לקחת קהל דיגיטלי ולהביא אותו למפגשים במופע הפיזי. אנחנו רוצים להשתמש בפורמט ההיברידי ככלי לעזור לחבר עוד אנשים ולהביא קהלים חדשים לשוק".

מס' ימים לפני קיום התערוכה, חברות גדולות במשק כמו מטא, גוגל , מיקרוסופט, AMD, OnePlus, טוויטר, אינטל, אמזון, T-Mobile ועוד הודיעו שבעקבות התפרצות מחודשת של נגיף הקורונה הם לא ישתתפו בתערוכה השנה באופן פיזי אלא ינוהלו מסיבות עיתונאים בסטרימינג ויארחו תערוכות דיגיטליות. חברת סמסונג, לעומת זאת הודיעה שהיא כן תיקח חלק בתערוכה, והיא חשפה מוצרים חדשים.


השנה בגלל התפרצות מחודשת של וראיינט הקורונה, הארגון שמנהל את התערוכה החליט לקצר את התערוכה ביום אחד. "אנחנו מקצרים את המופע לשלושה ימים והקמנו אמצעי בריאות מקיפים לבטיחותם של כל המשתתפים והמשתתפים" אמר גארי שפירו, נשיא ומנכ"ל CTA.

מהי תערוכת הטכנלוגיה CES ?


תערוכת CES מתקיימת כל שנה בחודש ינואר בלאס וגאס, ומייצגת את תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית הגדולה (CES הן ראשי תיבות של Consumer Electronics Show). התערוכה התקיימה לראשונה בשנת 1967, ומאז הושקו בו אלפי מוצרים רבים, שחלקם הגדול שינה את חיינו.

התערוכה מארחת כל שנה כ 1000 דוברים וכ -4,500 חברות תצוגה, כולל יצרנים, מפתחים וספקים של חומרה ותוכן טכנולוגי צרכני.

תערוכת הטכנולגיה CES 2022 –

תערוכת הטכנולוגיה CES 2022 התקיימה השנה בין התאריכים 5.1.22-7.1.22 וחשפה שלל מכשירים חדשים מכל השחקנים הגדולים בתעשייה כמו טכנולוגיית טלוויזיה מתקדמת, מחשבים ניידים חדשים, סמארטפונים, מכשירים לבישים ואוזניות ועוד.

בתערוכת CES 2022 השתתפו למעלה מ 2,200 מציגים, למרות גל ביטולים מצד החברות הגדולות.

המוצרים החדשים של חברת סמסונג ב-CES 2022 –

מכשיר סמסונג מדגם ה- Samsung Galaxy S21 FE –

Galaxy-S21-FE-5G-8
Galaxy-S21-FE-5G-8

חברת סמסונג השיקה באופן רשמי בתערוכה את מכשיר ה- Samsung Galaxy S21 FE לאחר חודשים ארוכים של חוסר ודאות בקרב הצרכנים. את מכשיר הדגל של החברה ה- Samsung Galaxy S22, היא הודיעה שתשיק באירוע נפרד בחודש הבא.

מקרן נייד של סמסמונג Freestyle –

מקרן נייד של סמסונג
מקרן נייד של סמסונג – קרדיט – סמסונג

סמסונג רוצה להוכיח שמקרן לא חייב להיות גדול ומסורבל, אלא הוא יכול להיות קטן, נייד ובעל יכולות לשדר תמונה ברורה.

מקרן הנייד ה-Freestyle החדש של סמסונג שהושק בתערוכת CES 2022 הוא במשקל 0.83 ק"ג ומסוגל להקרין תמונה של 1080p מ-30 עד 100 אינץ' על כל קיר או משטח. המקרן משמש גם כרמקול חכם ומכשיר תאורת סביבה.

ה-Freestyle יכול להתאים אוטומטית את המסך שלו לכל משטח בכל זווית, ולספק תמונה פרופורציונלית מושלמת בכל פעם, בנוסף אין צורך במסך נפרד להפעלת מקרן זה.

שלט רחוק מדגם Samsung Eco Remote 2022 בצבע שחור –

שלט רחוק נטען ללא סוללות של סמסונג
שלט רחוק נטען ללא סוללות של סמסונג – קרדיט סמסונג

סמסונג הציגה בתערוכת CES 2022 שלט רחוק שניתן לטעון את השלט באנרגיה סולארית, בנוסף הוא גם בעל יכולות קצירת RF המאפשרות לו לשמר את הטעינה שלו על ידי "איסוף גלי הרדיו של הנתבים והמרתם לאנרגיה".

ניתן גם לטעון את השלט Eco Remote מאור חיצוני ופנימי כאחד או (לקבלת התוצאות המהירות ביותר) באמצעות USB-C.

המטרה של סמסונג היא לבטל את השימוש בסוללות AAA. לפי הערכה שלה, מעבר לשימוש בשלטים המופעלים על ידי שמש יכול למנוע 99 מיליון סוללות שנזרקו במהלך שבע שנים.

טרם ידוע מה יהיה המחיר והזמינות של השלט החדש.

בקר הבית החכם של Samsung Home Hub –

ה-Samsung Home Hub
ה-Samsung Home Hub – קרדיט סמסונג

סמסונג הציגה בתערוכה CES 2022 את בקר הבית החכם העצמאי הראשון שלה SmartThings, אשר נועד לשלוט ולנטר את הבית החכם שלו ללא צורך במוצרים אחרים.

ה-Samsung Home Hub מגיע כטאבלט נייד בעל מסך מגע בגודל 8.4 אינץ' , הוא כולל גם את העוזרת הקולית Bixby של סמסונג והוא מבוסס בינה מלאכותית ומאפשר לשלוט בהכל ממכשיר אחד. ה-Home Hub יושב בצורה אנכית בתחנת טעינה ויש לו שני מיקרופונים ושני רמקולים לשמיעת התראות ומתן פקודות קוליות. בעזרת ה-Samsung Home Hub ניתן לנהל גאדג'טים חמים אחרים.
טרם ידוע מה יהיה המחיר והזמינות של ה-Samsung Home Hub .

Related Articles