> ראשי >> חדשות האינטרנט >> Airbnb משיקה דרך חדשה לחוות חוויות דיגיטליות
אפליקצית אירבנב מציעה חוויות חדשות

Airbnb משיקה דרך חדשה לחוות חוויות דיגיטליות

by נעמה טאלר

חיבור אנושי הוא הליבה של מה שאנחנו עושים," .כך אומרת קתרין פאוול, ראש חוויות Airbnb "עם כל כך הרבה אנשים שצריכים להישאר בבית כדי להגן על בריאותם, אנו רוצים לספק למארחים שלנו הזדמנות ליצור קשר עם קהילת האורחים הגלובלית שלנו בדרך היחידה האפשרית ברגע זה, באינטרנט."

בימים שבהם האופן שבו אנשים חווים חוויות השתנה בשל הריחוק החברתי, הם כבר לא יכולים להיפגש אחד עם השני ולבלות ולא יכולים לטוס בעולם ולגלות מקומות חדשים.


חברת Airbnb הבינה שהיא צריכה להציע דרך חדשה להנות ולחוות חוויות חדשות ועל הדרך המארחים יכולים להרוויח כסף בתקופה שבה אין להם הכנסה. החברה הודיעה היום על השקת חוויות דיגיטליות, כך שאנשים נמצאים בבית בהסגר יכולים למצוא פעילויות שונות שניתן יהיה לעשות אותם מרחוק מבלי להשתתף פיזית.

בין החוויות הדיגיטליות ניתן למצוא פעילויות כמו שיעורי ברמנים ובישולים, סיורי אופניים וירטואליים, הדרכות על איפור קוריאני, קריאת עתידות, מופעי קומדיה ושיעורי רישום.


קיימות גם פעילויות מיוחדות ושונות כמו מדיטציה עם נזירים בודהיסטיים , לעזור לכלבים בצ'רנוביל , בישול עם משפחה מרוקאית ממרוקו ועוד. בין האנשים שמציעים להעביר העברת חוויות דיגיטליות, ניתן למצוא גם מדליסטים אולימפיים, וספורטאים מפורסמים נוספים מהעולם.

עזרה לקשישים הנמצאים בידוד

חברת Airbnb מבינה את צרכי אוכלוסיית הקשישים, ולכן היא משתתפת פעולה ללא עלות עם ארגונים שונים ברחבי העולם ביצירת חוויות דיגיטליות בחינם המוגשות לקשישים הנמצאים בסיכון גבוה יותר להידבק בנגיף כדי לעזור להם להישאר מעורבים בזמן שהם מסתכנים בבית.

עלות החוויות דיגיטליות הינו החל מ- 3 שח, והם יתקיימו ב- Zoom. החברה תספק למארחים גישה לזום ללא תשלום יחד עם שירותי תמיכה בהתאמה אישית לחוויה המקוונת שלהם.
ניתן להצטרף לשירות להציע ולארח חוויות, פרטים נוספים על החוויות הדיגיטליות באתר airbag.com/online-experiences.

Related Articles