> ראשי >> חדשות האינטרנט >> CES 2021: לראשונה בפורמט וירטואלי בלבד
תערוכת CES 2021 תהיה מקוונת בגלל הגבלות הקורונה

CES 2021: לראשונה בפורמט וירטואלי בלבד

by נעמה טאלר

בעקבות מגיפת הקורונה, החליטו מארגני תערוכת CES 2021 לא לבטל את האירוע ולקיים אותו השנה בצורה וירטואלי בלבד, זוהי תהיה הפעם הראשונה ב 54 שנות קיום של התערוכה שלא יתקיים מפגש פיזי.

מהי תערוכת CES ?

תערוכת 2021 CES מייצגת את תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית, והיא התרחשה לראשונה בשנת 1967, ומאז הושקו בו אלפי מוצרים רבים, שחלקם הגדול שינה את חיינו.
ההתכנסות מתקיימת בלאס וגאס , ומארחת כל שנה כ 1000 דוברים וכ -4,500 חברות תצוגה, כולל יצרנים, מפתחים וספקים של חומרה ותוכן טכנולוגי צרכני.

קישור2021 GALAXY UNPACKED – יתקיים ב 06.01, יש למה לצפות.

מתי תתקיים התערוכה השנה ?

התערוכה השנה תתקיים בין התאריכים 11-14 בינואר בפורמט דיגיטלי בלבד, וניתן יהיה לראות את התערוכה דרך אתר התערוכה.

השנה ניתן לראות את תצוגות החיות ואינטראקטיביות כשחדשני הטכנולוגיה המובילים כמו Bosch , Omron Healthcare , LG Electronics , Samsung Electronics ועוד מציגים את מוצריהם, שירותיהם ותובנות הדור הבא.

גארי שפירו, הנשיא ומנכ"ל, CTA אמר –

"על רקע המגיפה והחששות הבריאותיים העולמיים הגוברים מהתפשטות COVID-19, פשוט לא ניתן לכנס בבטחה עשרות אלפי אנשים בלאס וגאס בתחילת ינואר 2021 כדי להיפגש ולעשות עסקים באופן אישי",
"הטכנולוגיה עוזרת לכולנו לעבוד, ללמוד ולהתחבר במהלך המגיפה – והחידוש הזה גם יעזור לנו לדמיין מחדש את CES 2021 ולהפגיש את קהילת הטכנולוגיה בצורה משמעותית. על ידי מעבר לפלטפורמה כל-דיגיטלית לשנת 2021, אנו יכולים לספק חוויה ייחודית המסייעת למציגים שלנו להתחבר לקהלים קיימים וחדשים. " ה- CTA , הוא הוסיף כי הם מתכננים לחזור ללאס וגאס בשנת 2022.


הנושאים בהם תעסוק CES 2021 השנה –

הטכנולוגיה מילאה תפקיד מרכזי בחברה במהלך החודשים האחרונים. ב- CES 2021, בין הנושאים המכסים את כל המערכת האקולוגית הטכנולוגית, התערוכה תדון בכמה מהנושאים הדוחקים של ימינו, כולל:

המאבק במגפה בעזרת הטכנולוגיה – תעשיית הטכנולוגיה התכנסה לנוכח המצוקה, וחברות הטכנולוגיות תרמו רבות למאבק במהלך המגפה.

ערים חכמות וגמישות – CES וקבוצת הבנק העולמי קוראים לקהילת הטכנולוגיה לסייע לערים במדינות מתפתחות לבנות עמידות בפני אסונות כמו COVID-19.

הצגת פתרונות הפותרים אתגרים ציבוריים בתחומים כמו תחבורה, בטיחות הציבור, אנרגיה ותשתיות.

בריאות דיגיטלית – השימוש בפתרונות טלרפואה גדל במהירות בחודשים האחרונים. ב- CES 2021 חדשני טכנולוגיה בתחום הבריאות ואנשי מקצוע בתחום הרפואה יציגו ת הפתרונות האחרונים בתחום הבריאות.

קישוריות דור 5 – יו"ר ומנכ"ל ורייזון, הנס וסטברג, ידון ב- 5G כמסגרת המאה ה -21, הטכנולוגיה החיונית של ההווה והטכנולוגיה המואצת של העתיד במטרה לקדם את הקהילה הגלובלית שלנו. היכולות 5G מצטלבות בכל אזורי המערכת האקולוגית הטכנולוגית המוצגת ב- CES, מאפשרות פתרונות חדשניים – שיפור מכוניות לנהיגה עצמית, הגדרה מחודשת של ניתוחים מרחוק, הגשת גישה למידע עבור קהילות מוחלשות – הממשיכים לשפר את אופן החיים שלנו, עובדים ומשחקים, אפילו במהלך משבר בריאות עולמי.

בין הדוברים השנה , ניתן למצוא את מרי בארה , יו"ר ומנכ"ל ג'נרל מוטורס, אן סרנוף , יו"ר ומנכ"לית, קבוצת אולפני וורנר מדיה וקבוצות הרשתות; דאג מקמילון , מנכ"ל וולמארט, בראד סמית ' , נשיא, מיקרוסופט ועוד ועוד.

מופע אומנותי בתערוכה –

השנה בפורמט הדיגיטלי הראשון של תערוכת ה- CES 2021 , יארח את המפיק הטלוויזיוני הלאומי, ריאן סיקרסט , בשיחה עם כוכבת העל העולמית דואה ליפה , ולאחר מכן תתקיים הופעה מיוחדת של האמנית עטורת הפרסים בילי איליש .


בתערוכה יתקיים מושב iHeartMedia אשר יחקור כיצד הטכנולוגיה אפשרה לחלק מהאמנים הפופולריים ביותר בימינו ליצור ולהציג מוסיקה וחוויות סוחפות עבור מעריציהם גם במהלך המגפה.

תחרות נושאת פרסים בתערוכה

בתערוכת CES מתקיימת כל שנה תערוכת פרסים בנושא גאדג'טים, 5 המועמדים הסופיים הטובים ביותר יתחרו ב- CES 2021 הדיגיטלי, שם קהל מקוון חי יקבע איזה מוצר מוענק להית הגאדג'ט הזוכה.

המועמדים הסופיים לגאדג'ט האחרון של CES 2021 הם:

Related Articles