> ראשי >> אפליקציות >> Deep Nostalgia - תמונות ישנות באלבום קמות לתחייה
הנפשת תמונות ישנות בטכנולוגיה חדשה

Deep Nostalgia – תמונות ישנות באלבום קמות לתחייה

by נעמה טאלר

כשמסתכלים בתמונות משפחתיות באלבומי התמונות הישנים מתגעגעים לאנשים אהובים שכבר לא חלק מחיינו. Deep Nostalgia הטכנולוגיה החדשה של MyHeritage מביאה לחיים צילומי סטילס של קרובי משפחה מתים.


חברת MyHeritage קיבלה רישיון לטכנולוגיה מחברת D-ID, חברה ישראלית המתמחה בשחזור וידאו באמצעות למידה מעמיקה. היא פיתחה כלי טכנולוגי חדש בשם Deep Nostalgia המשתמש באלגוריתמים של למידה עמוקה כדי לייצר תוצאות שדומות לקטעי וידאו קצרים, והוא המאפשר לאנשים להנפיש את הפרצופים בתמונות משפחתיות ישנות.

קישור- קלאבהאוס – כל מה שצריך לדעת על הרשת החברתית


מה אפשר לעשות לעשות בעזרת Deep Nostalgia ?


הכלי הטכנולוגי החדש מאפשר לראות כיצד האנשים שצולמו בתמונות סטילס ישנות היו זזים, מביטים למצלמה אם היו מצולמים במצלמת וידאו כמו כן ניתן לעשות אנימציה על כל פנים בתמונות, ולגרום לאנשים המצולמים לזוז, למצמץ ואף לחייך.


חברת MyHeritage מסרה שהתמונות שמשתמשים מעלים ל- Deep Nostalgia משופרות אוטומטית באמצעות כלים אחרים של MyHeritage לפני שהם מעובדים לאנימציית וידאו.

בעזרת שיפור התמונות באמצעות כלים אחרים, ניתן להשיג תמונה ברזולוציה גבוהה ככל האפשר להמרת הווידאו.


באיזה תמונות ניתן להשתמש בכלי החדש ?


הטכנולוגיה החדשה עובדת גם על תמונות בשחור לבן וגם בתמונות שצולמו בצבע. בנוסף ניתן להשתמש בכלי גם עבור תמונות צבעוניות או תמונות המאוחסנות באמצעות כלי MyHeritage In Color.


כיצד משתמשים בכלי החדש ?

על מנת להשתמש ב – Deep Nostalgia, יש להירשם לחשבון חינמי באתר MyHeritage ולהעלות תמונות מהמחשב. תהליך הנפשת התמונות הישנות אורך בין 10 ל -20 שניות, תלוי באורך סרטון הנהג שהוחל עליו.

ניתן להשתמש בכלי החדש גם באמצעות האפליקציה החינמית של MyHeritage לנייד. האפליקציה זמינה בחנות האפליקציות של אפל או מ-Google Play.

כמה עולה ה Deep Nostalgia?


המנוי החינמי מאפשר לבצע הנפשות על פרצופים רבים בתמונה אחת. (על התמונות המונפשות מופיע סימן מים).


ניתן לרכוש מנוי במסלול Complete בעלות 199 דולר לשנה, ודרכו ניתן להנפיש תמונות ללא הגבלה (תמונות ללא סימן מים), לייצר עצים משפחתיים ולחפש קרובי משפחה ותיקים הדומים ל- ancestry.com.

Related Articles