> ראשי >> סמארטפון >> WWDC 2020, ועידת המפתחים של אפל תתקיים השנה ב-22 ליוני.
ועידת המפתחים של אפל

WWDC 2020, ועידת המפתחים של אפל תתקיים השנה ב-22 ליוני.

by נעמה טאלר

בעקבות המגיפה, בוטלו אירועים וכנסים של החברות הגדולות מחשש להפצת הנגיף.
חב' אפל החליטה שהשנה ועידת המפתחים העולמית השנתית שלה תתקיים השנה בצורה שונה, בצורה מקוון.

ב 22 ליוני, אפל תקיים השנה את WWDC 2020 בצורה מקוונת אשר תחבר בין חברי קהילת המפתחים הגלובלית של אפל. הקהילה כוללת כיום למעלה מ- 23 מיליון מפתחים יצירתיים וחדשניים אשר רשומים ביותר מ- 155 מדינות ואזורים.

מפתחים אלו יקבלו גישה מוקדמת לעתיד iOS, iPadOS, macOS, watchOS ו- tvOS, ויהיו בקשר עם מהנדסי אפל בזמן שהם עובדים לתכנן ולבנות חוויות אפליקציות המעשירות את חייה של אפל לקוחות ברחבי העולם.

WWDC 2020 יספק לקהילת המפתחים את התובנות והכלים הדרושים כדי להפוך את רעיונותיהם למציאות. מידע נוסף על התוכנית יפורסם באפליקציית Apple Developer ובאתר Apple Developer .

פיל שילר, סמנכ"ל השיווק העולמי של אפל אמר "אנו מספקים את WWDC 2020 בחודש יוני באופן חדשני למיליוני מפתחים ברחבי העולם, ומפגישים את כל קהילת המפתחים עם חוויה חדשה. "המצב הבריאותי הנוכחי דרש מאיתנו ליצור פורמט WWDC 2020 חדש המספק תוכנית מלאה עם מפתח מקוון ומפגשים, שמציע חווית למידה נהדרת לכל קהילת המפתחים שלנו, בכל רחבי העולם. אנו נשתף את כל הפרטים בשבועות הקרובים. "

בנוסף אפל הכריזה על תחרות "אתגר הסטודנטים של סוויפט", בו הסטודנטים יכולים ליצור ולהגיש סצנה אינטראקטיבית באפליקציית הקידוד Swift Playgrounds שניתן לחוות תוך שלוש דקות.

הזוכים באתגר יקבלו "ז'קט וסט סיכות בלעדי של WWDC20".

מידע נוסף על התחרות והגשת מועמדות כאן .

Related Articles