> ראשי >> סמארטפון >> WWDC 2021: ועידת המפתחים של אפל תתקיים ב-7 ליוני
ועידת המפתחים של אפל

WWDC 2021: ועידת המפתחים של אפל תתקיים ב-7 ליוני

by נעמה טאלר

חב' אפל הודיעה כי ועידת המפתחים העולמית שלה ה- WWDC 2021 שמתקיימת כל שנה, תתקיים השנה ב 7 ביוני.

מהו ה WWDC 2021 ?


אפל מקיימת כל שנה את וועידת המפתחים העולמית שלה שבה היא חושפת מוצרים חדשים ומעדכנת לגבי עדכונים במערכות ההפעלה של כל הפלטפורמות שלה.

מתי מתקיים WWDC 2021 ?


על פי ההודעה באתר אפל , הועידה יתקיים השנה בין התאריכים 7 ביוני ל -11 ביוני. שנה שעברה למרות מגפת הקורונה, אפל החליטה להמשיך ולקיים את ועידת המפתחים העולמית שלה ולא לבטל כמו חברות אחרות, ולכן היא קיימה אותה בצורה וירטואלית. השנה נגיף הקורונה נחלש אבל הוא עדיין קיים באזורים שונים ולכן גם השנה אפל החליטה לקיים את הוועידה בצורה וירטואלית.


כיצד ניתן לצפות באירוע המרכזי ובכל ימי הכנס?

באירוע המרכזי ב WWDC21 ,למרות שאפל לא הודיעה רשמית קיים סיכויי גדול שמנכ"ל אפל טים קוק ינחה אותו ויעדכן מוצרים ופיתוחים חדשים ומרתקים שיגיעו לפלטפורמות אפל בהמשך השנה.

האירוע יתקיים ביום שני ה- 7 ביוני בשעה 20:00 בערב, לפי שעון ישראל.
ניתן לצפות בשידור חי בוועידה של אפל באמצעות apple.com, אפליקציית Apple Developer, אפליקציית Apple TV וערוץ YouTube, הצפייה תתאפשר בחינם לכל מי שרוצה לצפות.


לאילו הודעות יש לצפות בוועידה הקרובה ?


עדכון לגבי מערכת הפעלה –

רוב הסיכויים שאפל תחשוף בוועידה הקרובה עדכונים לגבי 5 מערכות הפעלה שמתאימות לכל הפלטפורמות של אפל –

מכשירי אייפון ה- iOS 15 – לפני מס' חודשים אפל השיקה את העדכון האחרון במערכת הפעלה שלה – ios 14.5 .

במערכת ההפעלה ios14.5 היא הוסיפה שיפורים ועדכונים לאפליקציות שלה – כמו ממשק חדש לאפליקציות NEWS פודקאסטים. עדיין לא ידוע איזה שיפורים וחידושים חדשים היא הוסיפה בעדכון הבא של מערכת ההפעלה. אבל קיימות שמועות ברשת שאפל תוסיף יותר התאמות אישיות ואינטראקציות ואולי תוסיף תכונות חדשות באפליקציית ההודעות שלה IMESSAGE, נותר לחכות ולראות מה היא מתכננת לIOS 15.

מכשירי אייפד ה-iPadOS 15 – גם כאן לא ידוע איזה עדכונים יוספו למערכת ההפעלה, אבל לפי ההערכות הקיימות, אפל תוסיף התאמות אישיות של מסך הבית ועוד.

אפל צפויה להשיק את העדכוני מערכות הפעלה האלה לקראת האירוע ההשקה שיתקיים בסתיו הקרוב, בו היא ככל הנראה תשיק גם את האייפון החדש – האייפון 13.

שעונים חכמים ה- WatchOS 8 – לפי הערכות ושמועות ברשת, אפל ככל הנראה תוסיף למערכת ההפעלה לשעונים תכונות בריאות חדשות כמו בעדכוני תוכנה קודמים.

לאפל יש עוד 2 מערכות הפעלה – מותאמת למחשבים ה- MacOS 12 לטלוויזיות ה- – TVOS 15 – עדיין לא ידוע מה יהיו החידושים במערכות הפעלה אלה.

מכשירים ומעבדים חדשים –

רוב הסיכויים שאפל תשיק בוועידה הקרובה דגמים חדשים של מחשבי MAC "פרו" חדשים.

מעבדים חדשים – אפל רוצה להיות עצמאית ושיהיו לה מעבדים משלה. בוועידה בשנה שעברה, היא הכריזה על מעבדים חדשים מסדרת M שהיא תכננה. קיים סיכוי שבוועידה השנה היא תשיק אותם.

Related Articles